


Lysgardin Star TradingDew Drop Hengende Gardinlenke LED
199 kr

Dew Drop Hengende Gardinlenke LED
199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fantastisk dekorasjonslenke med duggdråper for innendørs bruk. Lyslenken har 200 LED-lys som gir et vakkert skinn. Herlig dekorasjon å ha fremme til hverdags og fest. Gardin med 10 tråder, 1x2m.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 456-66 |
| Farge | Sølv |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Dew Drop |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lysgardin |
| Kabellengde | 3 m |
| Dybde | 0,3 cm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 200 cm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lysstyrke | 70 lumen |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Effekt | 0,5 W |
| Antall Lyskilder | 200 stk |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 7391482071279 |
