
Lysgardin Star TradingStar Curtain Hengende Gardinslenke med Stjerner LED
fra 209 kr
Velg Antall Lyskilder
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Herlig lysgardin med varmt hvitt lys for innendørs bruk. Plasser gardinen i vinduet som en vakker dekorasjon med stemningsfull belysning. Stjernegardinen har 30 LED-lyskilder og en transparent kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Transparent |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lysgardin |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Star Curtain |
| Dimbar | Nei |
| Kabellengde | 3 m |
| Bredde | 90 cm |
| Effekt/prestering | 1 W |
| Antall Lyskilder | 30, 50 st |
| Høyde | 120, 200 cm |
| Lysstyrke | 52 lumen, 87 lumen |
| Dybde | 4, 1,5 cm |
| Diameter | 140, 180 cm |
| Lystemperatur | 2000 K |
