
Lyslenke Gnosjö Konstsmide10 Metallkuler LED
fra 199 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med metallkuler med varmhvite LED-lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rød, Sølv |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 0,9 m |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,081 kg |
| Kabellengde | 3 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |



