


Lyslenke Gnosjö Konstsmide100 LED 3821Amber
272 kr
Prispresset
Beskrivelse
Lyslenken Gnosjö Konstsmide 100 LED 3821 er en lyslenke med 100 frostede LED-lamper. Lenken har en sort kabel. 30V/IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3821-830 |
| Farge | Amber |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 100 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,27 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lysstyrke | 3 lumen |
| Lystemperatur | 2000-2200 K |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| EAN-nr | 7318303821837 |


