Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med ti stk amberfargede LED-lys. Inkluderer transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber/Svart, Amber/Svart/Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 4,5 m |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Vekt | 0,75 kg |
| Kabellengde | 10 m |
| Lystemperatur | 2400 K |
| Effekt/prestering | 0,02 W |




