Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med garnballer, varmhvite LED-lys og en timer på seks timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Flerfarget, Hvit/Grå/Svart, Hvit/Rød/Rosa, Rød |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 1,8 m |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,216 kg |
| Kabellengde | 0,3, 3 m |
| Lystemperatur | 2500-2700K K |
| Spenning | 230 V |





