Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 16 garnballer, varmhvite LED-lys og gjennomsiktig kabel.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Hvit/Grå/Svart, Hvit/Rød/Rosa |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Transparent |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 3 m |
| Antall Lyskilder | 16 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Vekt | 0,312 kg |
| Kabellengde | 3 m |
| Lystemperatur | 2500-2700K K |
| Effekt/prestering | 0,06 W |




