


Lyslenke Gnosjö Konstsmide16L Garnballer LEDHvit/Grå/Svart
309 kr
Prispresset
Farge: Hvit/Grå/Svart
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 16 garnballer, varmhvite LED-lys og gjennomsiktig kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3134-573 |
| Farge | Hvit/Grå/Svart |
| Kabellengde | 3 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lengde | 3 m |
| Lystemperatur | 2500-2700K K |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 16 stk |
| Vekt | 0,312 kg |
| Kabelfarge | Transparent |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Lyslenke |
| Bruksområde | Innendørs |
| EAN-nr | 7318301345731 |




