
Lyslenke Gnosjö Konstsmide31V Cluster 230 LEDAmber
755 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med LED-lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4843-807 |
| Farge | Amber |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 5000 mm |
| Antall Lyskilder | 230 st |
| Spenning | 31 V |
| Vekt | 0,22 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Energiforbrukning | 4 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 2,99 W |
| EAN-nr | 7318308438078 |
