Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med LED-lys og kabelsystem. Kobles med startsett system.
Startsett er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4850-103 |
| Farge | Varmhvit |
| Lengde | 4,9 m |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Vekt | 0,173 kg |
| Energieffektivitet | E |
| Kabelfarge | Transparent |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde | LED |
| Kraftkilde | Strøm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 0,013 W |
| Sensor | Nei |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318308501031 |

