Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 80 stk cherry LED-lamper. Lenken er 11,32 m lang og har en tilkoblingsledning på 5 m til den første lampen. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Varmhvit |
| Energieffektivitet | A, G |
| Kabelfarge | Transparent |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 11,32 m |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Sensor | Nei |




