
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 80 stk varmhvite LED-pærer med frostet topp. Lenken er 22,64 m lang, hvorav 10 m tilkoblingsledning til den første lampen, 16 cm mellom lampene. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Energieffektivitet | G |
| Lengde | 12,64 m |
| Lyskilde | LED |
| Kraftkilde | Strøm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabellengde | 10 m |
| Bredde | 22640 mm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Sensor | Nei |
| Dimbar | Nei |



