




- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 10 stk. amberfargede LED-lamper med utskiftbare lys. Lenken er 4,5 m lang og har en tilkoblingsledning på 10 m. For innendørs/utendørs bruk. På stikkontakten/transformator er det en knapp for å dimme Lenken på fire nivåer.
Vær oppmerksom på at løkkene for opphenging ikke er inkludert, men kan kjøpes for å lette opphengingen. Flere Lenker kan ikke seriekobles.
Varemerke
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 10 stk. amberfargede LED-lamper med utskiftbare lys. Lenken er 4,5 m lang og har en tilkoblingsledning på 10 m. For innendørs/utendørs bruk. På stikkontakten/transformator er det en knapp for å dimme Lenken på fire nivåer.
Vær oppmerksom på at løkkene for opphenging ikke er inkludert, men kan kjøpes for å lette opphengingen. Flere Lenker kan ikke seriekobles.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2391-800 |
| Farge | Amber |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sokkel | Push-In |
| Bruksområde | Utendørs |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Kabellengde | 10 m |
| Lengde | 4,5 m |
| Effekt/prestering | 0,42 W |
| EAN-nr | 7318302391805 |