Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 80 stk runde cherry LED-lys. Inkluderer transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Rød, Varmhvit |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Lyslenke |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Vekt | 0,68 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Kabelfarge | Sort, Transparent |
| Energieffektivitet | G |






