
Lyslenke Gnosjö KonstsmideCluster Frost Topp
fra 951 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke Gnosjö Konstsmide Cluster 1000 Amber med LED-lyspunkter.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 30 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Lengde | 21,98, 32,98, 43,98 m |
| Antall Lyskilder | 1000, 1500, 2000 st |
| Vekt | 1,4, 1,7, 0,92 kg |
| Lystemperatur | 2100, 2600 K |
| Effekt/prestering | 9, 12 W |



