
Velg Farge
Velg Energieffektivitet
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med frostede LED-lys.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 30 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Energiforbrukning | 7 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 6 W |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | E, F |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Cluster |
| Antall Lyskilder | 400, 600, 800 st |
| Vekt | 0,42, 0,59, 0,75 kg |
| Lengde | 5 m |
| Energiforbrukning | 7 kWh/år |


