Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med amberfargede LED-lys. Inkluderer transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6380-880 |
| Farge | Amber |
| Høyde | 900 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Gull |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 0,9 m |
| Antall Lyskilder | 90 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 12 V |
| Vekt | 0,15 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2100~2200K K |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318306380881 |


