
Lyslenke Gnosjö KonstsmideE27 10 LED
fra 703 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilfull lysslynge med kuleformede kupler i grå røykfarge. Lysslyngen har 10 utskiftbare LED-lys, en 24V transformator med innebygd dimmer. Lengde 450 cm, og tilkoblingskabelen er 100 cm. Godkjent for utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Brun, Grå, Klar |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | PushIn |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 4500 mm |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Spenning | 24 V |
| Kabellengde | 10 m |
| Lysstyrke | 46 lumen |
| Lystemperatur | 1800 K |
| Effekt/prestering | 7 W |



