
Lyslenke Gnosjö KonstsmideFrostet 31V 50 LED
fra 222 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 50 frostede LED-lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 4900 mm |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Spenning | 31 V |
| Vekt | 0,173 kg |
| Kabellengde | 4,9 m |
| Energiforbrukning | 1 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 0,65 W |
| Lengde | 4,9 m |
| Lystemperatur | 2100-2200 K |
| Energiforbrukning | 1 kWh/år |


