
Lyslenke Gnosjö KonstsmideFrostet Topp 12,64 m
fra 179 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Kabelfarge
Beskrivelse
Lyslenken for utendørs bruk fra Gnosjö Konstsmide som har 80 LED-lamper med frostet topp. Lenken er 12,64 m lang og har en tilkoblingsledning på 10 m.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Lengde | 12,64 m |
| Kabellengde | 10 m |
| Effekt/prestering | 0,045 W |
| Kabelfarge | Hvit, Sort |
| Energieffektivitet | G |

