
Lyslenke Gnosjö KonstsmideFrostet Topp 2,38 m
fra 239 kr
Velg Kabelfarge
Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med 35 stk varmhvite LED-lamper med frostet topp. Lenken er 2,38 m lang og har en 3 m tilkoblingsledning til den første lampen.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Lengde | 2,38 m |
| Spenning | 24 V |
| Kabellengde | 3 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Kabelfarge | Grønn, Transparent |
