


Lyslenke Gnosjö KonstsmideFrostet Topp 3,43 mVarmhvit/Grønn
259 kr
Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med 50 stk varmhvite LED-lamper med frostet topp. Lenken er 3,43 m lang og har en 3 m tilkoblingsledning til den første lampen.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6343-120 |
| Farge | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Grønn |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Lengde | 3,43 m |
| Spenning | 24 V |
| Kabellengde | 3 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318306343121 |
