Beskrivelse
Lyslenken for utendørs bruk fra Gnosjö Konstsmide som har 40 stk LED-lamper med frostet topp. Lenken er 6,24 m lang og har en tilkoblingsledning på 10 m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Lengde | 6,24 m |
| Kabellengde | 10 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Energieffektivitet | G |

