Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med 16 garnballer med LED-belysning. Lenken er 6 m lang og har en 3 m tilkoblingsledning til den første lampen. Ballene er 3,5x3,5 cm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Svart/Grå/Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 3 m |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Effekt/prestering | 0,06 W |



