


Farge: Svart/Grå/Hvit

Garnballer 16 Store
Svart/Grå/Hvit 279 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med 16 garnballer med LED-belysning. Lenken er 6 m lang og har en 3 m tilkoblingsledning til den første lampen. Ballene er 3,5x3,5 cm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3135-573 |
| Farge | Svart/Grå/Hvit |
| Dimbar | Ja |
| Lengde | 3 m |
| Sensor | Nei |
| Effekt | 0,06 W |
| Spenning | 24 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Type | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Bruksområde | Innendørs |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318301355730 |


