Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med åtte stk røde kreps med varmhvite LED-lys og timer på seks timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1439-553 |
| Farge | Rød |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Lyslenke |
| Bruksområde | Innendørs |
| Kabellengde | 3 m |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 7 m |
| Lystemperatur | 2800 K |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 8 st |
| Vekt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7318304395535 |





