
Lyslenke Gnosjö KonstsmideLED 10
fra 227 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med 100 stk varmhvite LED-lamper. Lenken er 9,93 m lang og har en 3 m tilkoblingsledning til den første lampen.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Lengde | 6,93 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Kabelfarge | Grønn, Transparent |
