Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 10 metall snøflak med varmhvite LED-lamper.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Gull, Kobber |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Stål |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 0,9 m |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,15 kg |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |

