Beskrivelse
Lyslenken fra Gnosjö Konstsmide med LED-lys og gjennomsiktig kabel. Lyslenken har en timer på seks timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Flerfarget, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Transparent |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Lengde | 1,35, 7,35 m |
| Antall Lyskilder | 10, 50 st |
| Vekt | 0,033, 0,102 kg |



