


Lyslenke Gnosjö KonstsmideMicro-LED Flerfarget50L
349 kr
Prispresset
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med flerfargede LED-lys med rask og langsom fargeskifting. Lyslenken har sølvfarget kabel.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6333-590 |
| Farge | Sølv |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Sølv |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 4,9 m |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 4,5 V |
| Vekt | 0,1 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Effekt/prestering | 0,12 W |
| EAN-nr | 7318306333597 |

