Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med amberfargede lys og en timer på seks timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1460-160 |
| Farge | Kobber |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Kobber |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Lystemperatur | 2100~2200 K |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 1,9 m |
| Antall Lyskilder | 20 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7318301460168 |


