Beskrivelse
Lyslenken for utendørs bruk fra Gnosjö Konstsmide. Lyslenken har mikro-led og transformator er inkludert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Kabelfarge | Sort |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Lyslenke |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellengde | 10 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 19,04 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 120 st |
| Vekt | 0,8 kg |


