Beskrivelse
Lyslenke cluster fra Gnosjö Konstsmide med LED-lys. Inkluderer transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 4,5 V |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 2 m |
| Effekt/prestering | 0,048 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 200 st |
| Vekt | 0,15 kg |
| Kabelfarge | Gull, Kobber |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast/Metall |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Lyslenke |
| Bruksområde | Innendørs |



