Beskrivelse
Lyslenke microcluster med 60 stk amberfargede LED-lys med timer på seks timer.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 1 m |
| Antall Lyskilder | 60 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,1 kg |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Effekt/prestering | 0,048 W |
| Kabelfarge | Kobber, Messing |
| Lystemperatur | 2100~2200K, 2100~2201K K |

