Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med LED-lys og grønn kabel. Inkluderer kabelvind og transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Varmhvit |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfarge | Grønn |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde | LED |
| Kraftkilde | Strøm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sokkel | PushIn |
| Sensor | Nei |
| Dimbar | Ja |
| Kabellengde | 8 m |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Spenning | 24 V |
| Antall Lyskilder | 40, 80 st |
| Vekt | 0,5, 0,71 kg |



