Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med fargede LED-lys med langsom fargeskiftning og sølvfarget kabel.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Flerfarget |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Sølv |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast/Metall |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 4,5 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Effekt/prestering | 0,12 W |
| Lengde | 4,9, 9,9 m |
| Antall Lyskilder | 50, 100 st |
| Vekt | 0,04, 0,09 kg |

