
Lyslenke Gnosjö KonstsmideStartsett 100 LED
966 kr
Prispresset
Beskrivelse
Lyslenken Gnosjö Konstsmide Startsett 100 LED er en startlenke med 100 amberfargede M-LED. 31V/IP44. Dimbar.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4912-817 |
| Farge | Amber |
| IP-Klasse | IP67 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Startsett Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Antall Lyskilder | 100 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,8 kg |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| Lystemperatur | 2000-2100 K |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| EAN-nr | 7318309128176 |


