
LyslenkeKonstsmide 120 stk LED
fra 249 kr
Velg Energieffektivitet
Beskrivelse
Lyslenke fra Gnosjö Konstsmide med 120 mikro LED-lys. Lenken er 29,04 m lang, hvorav 10 m tilkoblingsledning til det første lyset, 16 cm mellom lysene. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Flerfarget |
| Energieffektivitet | A, G |
| Kabelfarge | Sort |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Lyslenke |
| Kabellengde | 10 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 19,04 m |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nei |

