


Lyslenke Star TradingBerry 5 meter
259 kr
Beskrivelse
Lysslynge med 50 varmhvite LED-lys for utendørs bruk. Bobleeffekten i dekkene gir et herlig skinn. Dekorer partyteltet, festen og terrassen med denne fine lyslenken. Lenken er 5 meter lang med transparent kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 476-45-1 |
| Farge | Transparent |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Berry |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Høyde | 3 cm |
| Kabellengde | 5 m |
| Bredde | 500 cm |
| Lysstyrke | 49 lumen |
| Dybde | 1,5 cm |
| Effekt/prestering | 0,6 W |
| EAN-nr | 7391482065933 |
