
Lyslenke Star TradingBliss Batteridrevet LED-lenke med Julekuler
fra 289 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Vakker batteridrevet lysslynge med 8 røde glasskuler. Messingfarget slynge med små lyspunkter i varmt hvitt LED-lys. Perfekt til for eksempel borddekorasjon eller juletrebelysning, og gir en herlig stemning i hjemmet. For innendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn, Gull, Rød |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Bliss |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 22 st |
| Høyde | 6 cm |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Bredde | 160 cm |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Dybde | 6 cm |
| Diameter | 130 cm |



