


Lyslenke Star TradingClippy driven LED-lenke med Klesklyper
89 kr

Clippy driven LED-lenke med Klesklyper
89 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Batteridrevet lyslenke med 30 varmhvite LED-lys og 16 løse, transparente klesklyper. Heng opp julekortene dine til jul eller dekorer med noe festlig til festen.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 729-14 |
| Farge | Transparent |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Clippy |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lyslenke |
| Kabellengde | 1 m |
| Dybde | 0,5 cm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 3,5 cm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Antall Lyskilder | 30 stk |
| Bredde | 290 cm |
| EAN-nr | 7391482044327 |
