



Lyslenke Star TradingDew Drop LED 100 LysKaldhvite
210 kr
Beskrivelse
Dekorativ lyslenke med 100 kalde hvite LED-duggdråper. Kan brukes til diverse dekorasjoner, for eksempel borddekking, blomsterarrangementer, i vinduer, på veggen osv. Lenken er sølvfarget og 5 m lang.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 456-13-1 |
| Farge | Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Dew Drop |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 100 st |
| Kabellengde | 3 m |
| Bredde | 500 cm |
| Lysstyrke | 53 lumen |
| Effekt/prestering | 1,5 W |
| Diameter | 200 cm |
| EAN-nr | 7391482045676 |
