


Lyslenke Star TradingDew Drop LED 12 Lys Batteridrevet
39 kr

Dew Drop LED 12 Lys Batteridrevet
39 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Batteridrevet lyslenke med 12 LED-duggdråper. Kan brukes til diverse dekorasjoner, for eksempel borddekking, blomsterarrangementer, i vinduer osv. Lenken er sølvfarget og lyset er varmhvitt.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 729-75 |
| Farge | Sølv |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Metall |
| Serie | Dew Drop |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lyslenke |
| Kabellengde | 0,03 m |
| Spenning | 6 V |
| Dimbar | Nei |
| IP-Klasse | IP20 |
| Antall Lyskilder | 12 stk |
| Bredde | 110 cm |
| EAN-nr | 7391482071323 |
