
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Imponerende lyslenke med 360 LED-duggdråper fordelt på 23 tråder. Kan brukes til diverse dekorasjoner, som for eksempel borddekking, blomsterarrangementer, i vinduer, på veggen osv. Lenken er sølvfarget og lysene er kaldhvite.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Dew Drop |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 360 st |
| Kabellengde | 3 m |
| Bredde | 200 cm |
| Lystemperatur | 2800 K |
| Effekt/prestering | 2,8, 2,83 W |
| Diameter | 360, 1600 cm |


