
Velg Farge
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tynn flat lenke med små lyspunkter for utendørs bruk, perfekt og enkel å bruke i trær, busker, kranser, trappegelendre osv. Grønn kabel med 96 flerfargede LED, 7,5cm mellom hvert lys gir en lenke på ca 7m. 8 forskjellige blinksekvenser, hvorav en er med fast lys.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Multi, Transparent, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Dew Drop Micro |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Lengde | 15, 36, 7,2 m |
| Antall Lyskilder | 96, 200, 480 st |
| Spenning | 31, 4,5 V |
| Vekt | 0,2, 0,11, 0,35 kg |
| Kabellengde | 0,5, 15, 36, 7,2 m |
| Effekt/prestering | 3, 0,4, 6, 3,6 W |



