
Lyslenke Star TradingExtra System LED 50L
fra 329 kr
Velg Farge
Beskrivelse
System LED er Star Tradings premiumsystem for større og holdbare dekorasjoner. Produktene har en lang levetid og gir et meget kraftig lys. 5 m lang lyslenke med 50 LED, ekstra enhet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Kaldhvit, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | System |
| Lengde | 5 m |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,44 kg |
| Lysstyrke | 85 lumen |
| Effekt/prestering | 0,08 W |
| Kabellengde | 3 m |
| Lystemperatur | 15000, 2900 K |


