



Lyslenke Star TradingFlower Curtain 10L
309 kr
Beskrivelse
Nydelig lyslenke med 10 buketter, hver med 20 varmhvite LED-lys. Dekorer hagen eller uteplassen med en nydelig belysning. Sortkabel med IP44-transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 475-20-1 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 200 mm |
| Design | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Flower |
| Lengde | 4 m |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,4 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 1986 K |
| Dybde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482056603 |

