Beskrivelse
Lysslynge pent dekorert med 10 glasskuler med sølv paljetter. Dekorativ innredning som gir et koselig skinn i hjemmet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Gull, Sølv |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Glitter |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Høyde | 6 cm |
| Spenning | 3 V |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Bredde | 130 cm |
| Dybde | 6 cm |
| Diameter | 135 cm |



