
Lengde

Golden Varmhvit
Lengde: 24 m 539 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenke med LED-lamper med vakkert gyldent lys. Perfekt for hagen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-14-1 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 24 m |
| Type | Lyslenke |
| Lyskilde | LED |
| IP-Klasse | IP44 |
| Sokkel | Fixed |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Golden |
| Antall Lyskilder | 1200 st |
| Vekt | 1,01 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Sensor | Nei |
| Effekt | 0,064 W |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482056474 |
