



Lyslenke Star TradingGolden Warm White Utendørs 16 meter 800 LED-Lamper
399 kr

Golden Warm White Utendørs 16 meter 800 LED-Lamper
399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenken med 800 LED-lys gir et vakkert gyllent lys. Lengden på lenken er omtrent 16 meter, med en avstand på 2 cm mellom lysene. Perfekt for hagen din. Golden Warm White er en rimelig grunnserie med et stort utvalg.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-12-1 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Golden Warm White |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lyslenke |
| Kabellengde | 5 m |
| Dimbar | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lysstyrke | 324,3 lumen |
| Lystemperatur | 1900 K |
| Effekt | 5,92 W |
| Antall Lyskilder | 800 stk |
| Bredde | 1600 cm |
| EAN-nr | 7391482056467 |
